Natec Genesis Gaming Argon 100 • MILD
, ,

Natec Genesis Gaming Argon 100

GENESIS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93228

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд GENESIS
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 40mm
Сензитивност на микрофон -56 dB ± 3
Должина на кабел 1,8m