MULTI STYLER FUEGO RFC-1351 5in1 • MILD
, ,

MULTI STYLER FUEGO RFC-1351 5in1

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93309

Водоотпорен
Нема потреба од подмачкување
Бежичен: се полни со адаптер
Ножеви од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 3mm до 12mm

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди
brands

FUEGO

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Статус на батерија Да
Времетраење на едно полнење 8 часа
Времетраење на едно контиунирано работење 45min