MSI ICARUS C300 • MILD
, ,

MSI ICARUS C300

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007553

Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 20-22.000Hz
Големина на звучници 30mm
Чувствителност на микрофон 58+-3 dB
Должина на кабел 1,2m