MIKADO MD-45BT 3.7v1800mah with wired Microphone • MILD
, ,

MIKADO MD-45BT 3.7v1800mah with wired Microphone

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007140

Кабел за напојување, Безжичен Микрофон

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

караоке со микрофон


Техничка Спецификација

Бренд MIKADO
Димензии 55x36x36cm
Моќност 30W
RMS Моќност 10W
Батерија 1800 mAh