Правосмукалка BEKO VRT 50121 VR • MILD
,

Правосмукалка BEKO VRT 50121 VR

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014480

Време на полнење:4 – 5 часа
Време на работа:45 Мин
Моќност:110W
Капацитет:0.6L
Rechargeable Battery

9.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Стик правосмукалка
Моќност:110W
Моќност на вшмукување:25 W
Напон на батерија:21.6 V
Капацитет:0.6L
Време на работа:45 Мин
Време на полнење:4 – 5 часа
Тип на мотор:DC
Индикатор за батерија
Ниво на бучава:80 dBA
Rechargeable Battery

Шифра: 1014480 Категорија: ,