Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW • MILD
, ,

Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015072

71.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Midea Extreme Save AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW
FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
24000BTU 7030W на ладење
7330W на греење
Скриен Дисплеј
WiFi ВГРАДЕН
UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % заштита од вируси и бактерии
Вградеб ХЕПА филтер за прочистување на воздух од секакви честички и чад
R32 Гас
Греење до минус 30 степени
SEER (Ладење) 6.4 W/W
SCOP (Греење просек) 4.0 W/W
Авто рестарт функција
Тајмер
Меморија на позицијата на отворот за дување
Смарт дијагностика + детекција на течење гас
A++ на ладење
А+ на греење
Идеална за простории до 60м2
Бучност на внатрешна единица 34.5-46dB
Бучност на надворешна единица 60dB
Проток на воздух внатрешна единица 1090/770/610

Шифра: 1015072 Категорија: , ,