MEDIACOM M-MCK 940 • MILD
, ,

MEDIACOM M-MCK 940

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92542

QWERTY стандард на тастери
Мултимедија тастери
Бежична

1.190,00 ден

На Залиха!

Спореди