MAX PULS Електрична косилка за трева MP-LM020 • MILD
,

MAX PULS Електрична косилка за трева MP-LM020

Достапност:

Продадено


Шифра: 1011115

Бренд:MAX PULS

Моќност:1200W

Вртежи:3000

Дијаметар на косење:320мм

Висина на сечило:25/40/55мм

Капацитет на корпа:35 литри

5.200,00 ден

Продадено

Спореди