MANHATTAN STEREO MIC 175517 • MILD
,

MANHATTAN STEREO MIC 175517

MANHATTEN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007225

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

749,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MANHETTEN
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 32mm
Сензитивност на микрофон 58 dB ± 3
Должина на кабел 2m