M-819DAB- MINI SISTEM • MILD
, ,

M-819DAB- MINI SISTEM

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006190

Приклучок за слушалки, AUX
Моќност: 2x50W
Часовник
Кабел за напојување
CD Player, USB, MP3, поврзување преку Blutooth

17.999,00 ден

На Залиха!

Спореди