M-718 BT STEREO SISTEM • MILD
, ,

M-718 BT STEREO SISTEM

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006192

Приклучок за слушалки, AUX
Моќност: 2x25W
Часовник
Кабел за напојување
CD Player, USB, MP3, поврзување преку Blutooth

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди