M-420 DAB STEREO SISTEM • MILD
, ,

M-420 DAB STEREO SISTEM

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006193

Приклучок за слушалки, AUX
Моќност: 2x7W
Часовник
Кабел за напојување
CD Player, USB, MP3, можност за поврзување на Spotify преку Wi-Fi, поврзување преку Blutooth

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди