Вградена рерна Luxell A6SGF3 INOX • MILD
-15%
, ,

Вградена рерна Luxell A6SGF3 INOX

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93722

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,5х59cm

8.499,00 ден 9.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна вградена Luxell
Вградена рерна
8 функции за готвење
Вентилатор во турбо
Режим за одмрзнување
Внатрешно осветлување
Контролен панел на црно стакло на екран на допир
Прилагодлив термостат и тајмер
Отстранлива врата со двојно стакло
Систем за полици за полици
Внатрешен волумен од 56 lt
2 садови за печење емајл и решетката за жица
Копче Pop-up
Светло на индикаторот за моќност


Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 59cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 55L
Број на функции 10
Вкупна моќност 4400W
Начин на контрола Механички копчиња + Допир