LIAL LX 13577 • MILD
, ,

LIAL LX 13577

LIAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92023

Не ’рѓосувачки челик
Димензии:47х64х44cm

6.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд LUXELL
Висина 47cm
Ширина 64cm
Длабочина 44cm
Капацитет на рерна 42L
Број на функции 6
Вкупна моќност 2950W
Начин на контрола Механички копчиња