Мини шпорет LIAL LX 13576 • MILD
, ,

Мини шпорет LIAL LX 13576

LIAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92024

Не ’рѓосувачки челик
Димензии:47х64х44cm

6.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на рерната 2950 W
2 плочи (1500 + 1000 W)
40 Lt. нето достапен внатрешен волумен
Прилагодлив термостат
Рефлектирајќи ја внатрешната комора на емајл / Fe-Al со топлинска кондензација
Една квадратна и округла емајлирана лента
Cr-Ni решетка
Долготраен нерѓосувачки Cr-Ni отпор

 

Техничка Спецификација

Бренд LUXELL
Висина 47cm
Ширина 64cm
Длабочина 44cm
Капацитет на рерна 40L
Број на функции 6
Вкупна моќност 2950W
Начин на контрола Механички копчиња