LIAL HB 16 XG • MILD
,

LIAL HB 16 XG

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

РАМ: 16″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: /
Кочница: Стандардна на сајли
Профил на гума: /

5.200,00 ден

На Залиха!

Спореди