Греалица LEOV KG 1 • MILD
, ,

Греалица LEOV KG 1

LEOV
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92251

Вертикалена Калорифер Греалка
Термостат за автоматско исклучвање
Димензии: 71x65x11cm

2.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд LEOV
Моќност 2600W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2