LEOV 5l AD-5 NM • MILD
, ,

LEOV 5l AD-5 NM

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92293

Капацитет на бојлер: 5l
Термостат за автоматско исклучување
Регулатор на температура
Поцинкуван казан

3.399,00 ден

На Залиха!