Бојлер LEOV 5l AD-5 VM • MILD
, ,

Бојлер LEOV 5l AD-5 VM

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92292

Капацитет на бојлер: 5l
Термостат за автоматско исклучување
Регулатор на температура
Поцинкуван казан

3.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Модел: AD 10Н
Волумен: 5L
Kазан: челичен лим
Монтажа: високо
Греач: 1,5 kw
Тежина:3.5 kg

Шифра: 92292 Категорија: , ,