LED LG 43UP77003LB • MILD
,

LED LG 43UP77003LB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004059

LG 43UP77003LB, 109.2 cm (43″), 3840 x 2160 pixels, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Black

26.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

LG 43UP77003LB.
Дијагонала на екранот: 109,2 cm (43″)
Резолуција на екранот: 3840 x 2160 пиксели
тип на HD: 4K Ultra HD
Облик на екран: рамно
тип на позадинско LED осветлување: Direct-LED
Паметен ТВ
Природен сооднос: 16:9

Шифра: 1004059 Категорија: ,