LANBERG RO-030FE • MILD
, ,

LANBERG RO-030FE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92197

2 антени за стабилен за голем опсег
dual-band

1.998,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд LANBERG
Фрекфенција 2.4 300
Стандард 802.11b/g/n
Напојување 19v адаптер
Број на порти 1xWAN + 4xLAN