KUMTEL MH-1800 • MILD
, ,

KUMTEL MH-1800

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005192

Вертикална
Термостат за автоматско исклучвање
Кварцна греалка

2.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Моќност 1800W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 3 нивоа на греење (600, 1200 и 1800W
Максимален простор за загревање 24m2