Електрична греалка Kumtel LX-2830 • MILD
, ,

Електрична греалка Kumtel LX-2830

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93535

Термостат за автоматско исклучвање

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Моќност 1500W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 3 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 30m2