Греалка KUMTEL KS2763 • MILD
, ,

Греалка KUMTEL KS2763

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93385

Вертикалена Кварцна Греалка
Термостат за автоматско исклучвање

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Моќност 1800W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2