Греалка KUMTEL KS 2761 • MILD
, ,

Греалка KUMTEL KS 2761

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92255

Вертикалена Кварцна Греалка
Термостат за автоматско исклучвање

3.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Моќност 2250W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2