Мини шпорет KUMTEL KF-5360 • MILD
, ,

Мини шпорет KUMTEL KF-5360

KUMTEL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92025

Не ’рѓосувачки челик
Димензии:37х52х45cm

5.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 2000W
Капацитет: 32l
Рингли 2
Не’рѓосувачки челик
2 плочи од 1000W
Волумен на рерна: 32l
Селективно вклучување на грејачот
Димензии (ШxВxД):52x37x45 см


Техничка Спецификација

Бренд KUMTEL
Висина 37cm
Ширина 52cm
Длабочина 45cm
Капацитет на рерна 32L
Број на функции 6
Вкупна моќност 2000W
Начин на контрола Механички копчиња