KMM-BT206 CAR AUDIO RECEIVER • MILD
, ,

KMM-BT206 CAR AUDIO RECEIVER

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006114

Предниот панел се отсранува целосно
Equlizer
KENWOOD апликација за управување

6.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Компатибилни медиа формати MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC
Моќност 4x50W
Излезна Моќност 4x22W
RCA Preouts 1 | 2,5V
Начин на контрола Механички