KINGSTON 64GB DT104 • MILD
,

KINGSTON 64GB DT104

KINGSTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92656

Капацитет: 64GB
USB Стандард: 2
Механизам за затворање за поголема заштита

1.100,00 ден

На Залиха!

Спореди