KINGSTON 16GB DT106 • MILD
, ,

KINGSTON 16GB DT106

KINGSTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92370

Капацитет: 16GB
USB Стандард: 3
Механизам за затворање за поголема заштита

1.050,00 ден

На Залиха!

Спореди