KINGSTON 128GB DT100G3 • MILD
, ,

KINGSTON 128GB DT100G3

KINGSTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92375

Капацитет: 128GB
USB Стандард: 3
Механизам за собирање за поголема заштита

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди