KFC-S1066 • MILD
, ,

KFC-S1066

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006172

Високо издржлива магнетна намотка
Двоен систем на звучници
Вклучена решетка

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Дијаметар 10cm
Моќност 220W
RMS Моќност 21W