KFC-E1065 • MILD
, ,

KFC-E1065

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006171

Високо издржлива магнетна намотка
Двоен систем на звучници
Вклучена решетка

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Дијаметар 13cm
Моќност 210W
RMS Моќност 15W