Звучник за кола KENWOOD KFC P403 • MILD
, ,

Звучник за кола KENWOOD KFC P403

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92467

Сет од:
– 2 високотонци
– 2 суб буфера
потребна инсталација на истите

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

2 буфери
2 Решетки со прстени на решетка
2 високотонци
2 кросовери со прикачени влезно/излезни водови од 19 инчи (влезните кабли се со гола жица, а излезните кабли се завршуваат со брзи лизгачи)
2 Куќишта за монтирање со рамна вода
2 Исплакнете клипови за држење за монтирање
2 Метални плочи за поддршка на високотонецот за испирање/површина
2 Задни плочи за монтирање на плакнење/површина
2 Куќишта за површинско монтирање
2 Плочи за потпора за монтирање со метален агол
2 Аголни држачи за монтирање
4 Самолепливи перничиња од пена
2 Парчиња самолеплива лента
4 Мала брзина клипови
12 клипови со голема брзина
4 Навртки за крилја
4 Машински завртки
Осум завртки за самопреслушување од 1 инчи
Шеснаесет завртки за самопреслушување 5/8 инчи
Две завртки за самопреслушување 1/4″.