Звучник за кола KENWOOD KFC M6934A • MILD
, ,

Звучник за кола KENWOOD KFC M6934A

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92461

Високо издржлива магнетна намотка
Троен систем на звучници
Вклучена решетка

3.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

6×9″, 3-насочен систем на звучници со рамна монтажа.
3-насочен систем со 3 звучници
6″x9″ П.П. Конус на вуфер за инјектирање со шема на квадратна низа
Директен звучен систем под агол од 5°
360W максимална влезна моќност
70 мм среден опсег
Твитер од 12 мм
се испорачува со пар скари и кабел за звучници


Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Димензии 6″x9″
Моќност 360W
Димензии на високотонец | супер високотонец 70mm | 12mm