KENWOOD KFC E1354 C • MILD
, ,

KENWOOD KFC E1354 C

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92464

Високо издржлива магнетна намотка
Двоен систем на звучници

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Дијаметар 13cm
Моќност 260W
RMS Моќност 30W