KENWOOD KFC 1359 S Звучник за кола -1359 S • MILD
, ,

KENWOOD KFC 1359 S Звучник за кола -1359 S

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92469

Високо издржлива магнетна намотка
Двоен систем на звучници
Вклучена решетка

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

СЦЕНСКА ЗВУЧНА СЕРИЈА
Flush Mount звучник
Конус на вуфер од полипропилен од 13 см
Коло со магнет со тешки вуфери
Систем за звучници со двоен конус
Врвна моќност од 260 W
Моќност од 30W RMS


Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Дијаметар 13cm
Моќност 120W
RMS Моќност 15W