KDC-170Y CAR CD PLAYER • MILD
, ,

KDC-170Y CAR CD PLAYER

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006121

Предниот панел се отсранува целосно
Equlizer
Променливи бои на лед

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Компатибилни медиа формати MP3, WMA, WAV, FLAC
Моќност 4x50W
RCA Preouts 2 | 2,5V
Начин на контрола Механички