KDC-120UB CAR CD PLAYER • MILD
, ,

KDC-120UB CAR CD PLAYER

KENWOOD
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006116

Предниот панел се отсранува целосно
Equlizer
USB приклучок напред може да се користи за полнење на мобилен телефон

4.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд KENWOOD
Компатибилни медиа формати MP3, WMA, WAV, FLAC
Моќност 4x50W
Излезна Моќност 4x22W
RCA Preouts 1 | 2,5V
Начин на контрола Механички