KB MSI ELITE C505 • MILD
, ,

KB MSI ELITE C505

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007517

QWERTY стандард на тастери
Механичка
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери
Мултимедија тастери со помош на Fn тастер

999,00 ден

На Залиха!

Спореди