KB MSI ELITE C 710 (механичка) • MILD
, ,

KB MSI ELITE C 710 (механичка)

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007518

QWERTY стандард на тастери
Механичка
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери
Мултимедија тастери со помош на Fn тастер

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди