JBL T500WHT • MILD
, ,

JBL T500WHT

JBL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007127

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд JBL
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 32mm
Сензитивност на микрофон 58 dB ± 3

Должина на кабел 2m