Принтер HP M102W • MILD
, ,

Принтер HP M102W

HP
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007488

Бежично поврзување
Големини на хартија: A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, пликови (DL, COM10), писма, правни

5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ПРИНТЕР
БРЗИНА НА ПЕЧАТЕЊЕ НА ПРВАТА СТРАНИЦА (ЦРНА) 7.3
РЕЗОЛУЦИЈА (ЦРНА) ДО 600 X 600 DPI, HP FASTRES 1200 (1200 DPI QUALITY)
ТЕХНОЛОГИЈА ЗА РЕЗОЛУЦИЈА – HP FASTRES 600, HP FASTRES 1200
МЕСЕЧЕН ЦИКЛУС : ДО 10.000
ПРЕПОРАЧАН МЕСЕЧЕН ПРОТОК НА СТРАНИЦИ -150 ДО 1500
ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЕЧАТЕЊЕ -ЛАСЕР
DISPLAY-LED
ПРОЦЕСОР -600 МHZ
БРОЈ НА ПЕЧАТНИ КEРТРИЏИ-1 ЦРН
HP 17A ORIGINAL BLACK LASERJET TONER CARTRIDGE CF217A (~ 1600); HP 19A ORIGINAL LASERJET IMAGING DRUM CF219A (~ 12000) [7]
СТАНДАРДНА ХАРТИЈА
СПОСОБНОСТ НА МОБИЛНИ ПЕЧАТЕЊА
APPLE AIRPRINT ™; HP EPRINT; GOOGLE CLOUD PRINT 2.0; МОПРИЈА-СЕРТИФИЦИРАНО; WI-FI DIRECT; HP SM


Техничка Спецификација

Бренд HP
Резолуција на печатење 600×600 dpi
Брзина на црно-бело печатење Прибл. 22 страни/7,3 секунди
Меморија 128МВ