HISENSE KA50BS0EG/KA50BS0EW • MILD
, ,

HISENSE KA50BS0EG/KA50BS0EW

HISENSE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003785

Eнергетска класа на ладење: A+++
Eнергетска класа на греење: А++
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

54.990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

I Feel функцијаДа

Бренд HISENSE
Димензии на надворешна единица 66,7cm Х 86cm Х 31cm
Димензии на внатрешна единица 30cm Х 89,6cm Х 21,4cm
Eнергетска класа на ладење A+++
Eнергетска класа на греење A++
Влезна моќност за ладење 1295W
Влезна моќност за греење 1380W
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 56dB
Препорачана површина до 44m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да