Headphones Natec Drone • MILD
, ,

Headphones Natec Drone

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93667

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд Natec
Фрекфентен опсег 50-20.000Hz
Големина на звучници 25mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 2m