HAMA Basic4Music In-ear Black • MILD
, ,

HAMA Basic4Music In-ear Black

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007129

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

449,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд HAMA
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 10mm
Сензитивност на микрофон 96 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m