Телесна вага GRUNDIG PS 2010 • MILD
, ,

Телесна вага GRUNDIG PS 2010

GRUNDIG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90548

Напојување: 4хААА батерии
Материјал: Стакло

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Телесна вага
LCD дисплеј
Капацитет: 180kg
Автоматско исклучување и вклучување


Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Димензии 30х30cm
Максимална тежина на мерење 180kgs