Машинка за бричење GRUNDIG MS 7640 • MILD
, ,

Машинка за бричење GRUNDIG MS 7640

GRUNDIG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012248

Заштита од прегравање
Лесно одржливи сечила
Вклучени додатоци: 2
Сечила изработени од титаниум
Време на работа со едно полнење: до 50min

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машинка за бричење
Ергономски дизајн
Интегриран дисплеј
3 подвижни, ротирачки глави
Делови кои лесно се чистат под млаз вода
Работи на батерија и на струја
Работно време до 50 минути
Време на полнење на батеријата: 90 минути


Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Моќност 15W
Нивоа на скратување 3-30mm/td>
Ширина на сечило 23mm/td>
Напојување Бежично