GRUNDIG HS 7831 • MILD
, ,

GRUNDIG HS 7831

GRUNDIG
Достапност:

Продадено


Шифра: 1012259

Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Моќност: 60 W
Лед дисплеј за приказ на температура

2.199,00 ден

Продадено

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Температурни нивоа 8 (160-230oC)
Ширина на плочки 2,5cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 10cm