Фен за коса GRUNDIG HD 7880-Touch Control • MILD
, ,

Фен за коса GRUNDIG HD 7880-Touch Control

GRUNDIG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012258

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Моќност 2200W
Брзини 7/td>
Нивоа на температури 8
Должина на кабел 1,7m