Фен за коса GRUNDIG HD 7082 • MILD
, ,

Фен за коса GRUNDIG HD 7082

GRUNDIG
Достапност:

Продадено


Шифра: 1012256

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

1.799,00 ден

Продадено

Спореди

Фен
Моќност:2300 W
DC мотор
Број на брзини:2
Температури:3
Јонизација
Функција за ладно дување
Керамички грејач
Отстранлива решетка за довод на воздух

Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Моќност 2300W
Брзини 2/td>
Нивоа на температури 3
Должина на кабел 1,8m